Atsauksmes

Lelde


Liels paldies par vakaru Annās! :) Ļoti mājīga, skaista vieta. Pieejams viss nepieciešamais, lai saorganizētu lieliskas svinības. Kubulinš zem zvaigžņotām debesīm ir fantastisks, un ja pirtiņu papildina aromātiskās eļļas, tad kas gan ķermenim un garam var būt labāks :)

Sintija


Nosvinējām kāzas,viss bij forši,mājīga vietiņa,bagāts galds un ēdiens bij ļoti garšīgs,pati pirts arī ļoti laba. Pateicamies saimniecei Kristīnei par garšīgi uzklāto galdu un saimniecei Lailai,kura mūs apkalpoja. Viss bij super!!!

Baiba


Ļoti jauk interjers, laba mūzika-karaoke dziedājām līz 5 rītā.Āra kubuls nepārspējams- zvaizžņota debess...un klusums kā īstos laukos tikai 20 min no centrs.Super vietiņa.

jNx


Vieta baigi ok.

Cēzars


Vis ir čiki-brik..Super-puper!fantastiski!!

nosins


seit pavadisu savu 18gadu jubileju, daudzi saka ka si pirts ir loti fascinejoša, un war loti jawki pasedet un atslekties no wisa, iesaku visiem :D

adazi


Ari sivneju savos 18,kad pirts nebij vel tik jauki labiekartota ar darza mebelem un numuriniem,bet ari fantastiski,loti jauki nosvineti svetki....

RHV


Super izlaidums bija......

26.07.


Спасибо за шикарный отдых!

Oljga


Mesto shikarnoe!!!spasibo vam!!ujutno,teplo i superskij pjosik nam eshe bolshe podnimal nastroenie!!!!!

Sofija


Vienkaarsi vinereizeeja vieta,ieteicu!!!

Māra


Svinēju sen savus 18 gadus, bet palika atmiņa tikai ar to labāko.. :) Ļoti patika! paldies! :)

Kristine


Место очень красивое, баня супер,бочка КЛАСС!!!!!!!

Larisa


Paldies! par jauki noorganizētu atpūtu, ļoti labu pirti un kubulu. Noteikti gribēsim atgriezties. Atpūtu var organizēt gan ziemā gan vasarā!

Ivars


Super vietiņa, super dīķītis. Ūdens tik tīrs un eko, ka dzīvo pat vēži un foreles.

 

Rakstīt atsauksmi